Tak jsem přežil další běžecký rok. Ne! Správnější je napsat, že mám za sebou další úspěšný běžecký rok. Jedinou vadou na kráse je, že jsem zase o rok starší. Čas se totiž doběhnout nenechá. Je pro mě vynikající správou, že se stále dokáži zlepšovat a to ne jenom v ultramaratonu, ale i maratonech. Ono to podle mě spolu úzce souvisí. Pokud chci dobře běžet
Rok 2010 byl z hlediska výsledků mého ultraběhání jeden z nejlepších. I v roce svého kulaté výročí se mi podařilo vylepšit několik osobáku a na 100 km se začínám řadit ve světových tabulkách docela dopředu. Badwater potom patřil k jednomu z mých ultra vrcholů. Zvládl jsem ho také díky svému doprovodu a svým sponzorům, kterým dominoval Triexpert. Pochopitelně to nebylo jen samo sebou a něco jsem musel odtrénovat. Rozhodně to také nebyla sezóna bez drobných zdravotních potíží typu zánět zánártního kloubu nebo koleních vazů. Na druhou stranu žádná z těchto potíží nevedla k delšímu tréninkovému výpadku.
Strana 3 z 3