1.11.2009 Gibraltar
Náš čtvrtý den na Gibraltaru začínal pohledem do mlhy a oblačnosti, která visela nad mořem jako závoj. Slunce a horko se očividně vyblblo na našem závodě a dnes se rozhodlo stávkovat. Po snídani jsme se sbalili, věci dali do auta a hlídače a portýra v jedné osobě poprosili o pohlídání auto zatím co budeme na výletě.
Hned po anglické snídani, kde jsme si mohli dát i slaninu s vajíčky a topinkou, jsme vyrazili autem do města. Pokud někdo budete na Gibraltaru, tak do města autem nejezděte. Prostě tam nejde zaparkovat.
Strana 2 z 2